Українська армія – школа мужності!

6 грудня – День збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наш НВК теж не оминув цю дату.

Бібліотекарями підготовлено тематичну виставку «Українська армія – школа мужності». На виставці представлені інформаційні матеріали про збройні сили України, журнали, фотографії. Особливу увагу школярів привернула книга «Вклоняємось доземно українському солдату», в якій яскраво висвітлені події в зоні АТО.

Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність – це важливіше за все. Сьогодні український воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві.

У цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в важких нелюдських умовах боронять мирне життя України.

SAM_3600 SAM_3599 SAM_3601