Українська армія – школа мужності!

SAM_3599

6 грудня – День збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наш НВК теж не оминув цю дату.

Бібліотекарями підготовлено тематичну виставку «Українська армія – школа мужності». На виставці представлені інформаційні матеріали про збройні сили України, журнали, фотографії. Особливу увагу школярів привернула книга «Вклоняємось доземно українському солдату», в якій яскраво висвітлені події в зоні АТО.

Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність – це важливіше за все. Сьогодні український воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві.

У цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в важких нелюдських умовах боронять мирне життя України.

SAM_3600 SAM_3599 SAM_3601

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>