Урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальних дошок

0-02-05-0731ba501ca21c48fa89ef15575211af4ca2ce8cf913a53ca6d8cd862a87dca2_33a1a859

Сьогодні ми всі зібралися разом, щоб вшанувати пам`ять Андрія Блонського та Дмитра Нужного – випускників нашої школи, що загинули, захищаючи незалежність нашої рідної країни, задля збереження її територіальної цілісності.
Урочистий мітинг відбувся з нагоди відкриття меморіальних дошок нашим землякам. Тепер, заходячи в школу, учні, вчителі та батьки будуть пам’ятати про справжніх патріотів нашої країни, завдяки яким ми зараз живемо, навчаємось.
На мітингу були присутні секретар Бучанської міської ради В.П. Олексюк, заступник міського голови С. А. Шепетько, військовий капелан А.Ю. Кушнірчук, голова Бучанської спілки ветеранів війни – учасників бойових дій АТО та їх сімей О.В. Буйволюк, настоятель Української православної церкви отець Андрій та рідні загиблих.
Вони боролися за нашу країну. Стояли на варті Волі та Незалежності. Заради нас, нашої свободи віддали своє життя.
Пам’ятаймо ж про наших героїв. Слава Україні!

Урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальних дошок