Урок-реквієм «Чорна дата України»

SAM_2512

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У актовій залі НВК для учнів 5-9-х класів учитель історії Ситник Г.М. разом з учнями 9-А класу провели урок-реквієм «Чорна дата України». Учні усвідомили масштаби трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

У 2018 році годинник життя відраховує 32 рік Чорнобильської катастрофи. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Урок-реквієм «Чорна дата України»