В гостях у Сонечка на галявині Здоров’я

Хто здоровий, той сміється,

Все йому в житті вдається,

Радість б’ється в нім щоднини

Це ж чудово для людини!

Хто здоровий, той не плаче,

Жде його в житті удача.

Він уміє працювати,

Вчитись і відпочивати.

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя, розвитку бажання бути активним, дбати про свій фізичний і духовний стан був влаштований День здоров’я для учнів 5-6 класів.

Учні зручно розмістилися на галявинах Бучанського міского парку, де протягом дня гралися в рухливі ігри, брали участь у спортивних змагання, або просто відпочивали насолоджуючись ласкавим осіннім сонечком.

Усі з гарним настроєм, приємною втомою та позитивним зарядом енергії повернулися до школи, щоб наступного дня з новими силами приступити до навчання!

Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя

В гостях у Сонечка на галявині Здоров'я