Вечір зустрічі з випускниками «Місце зустрічі – місто дитинства»

Між дорослістю й дитинством
Ні казок, ані мостів,
Та лишаються на пам’ять
Спогади шкільних років.
У різні куточки світу закинула їх доля. Все рідше вони мають змогу спілкуватись один з одним. Та є в календарі день, коли злітаються випускники з різних куточків землі до своєї рідної школи.

Щороку, у першу суботу лютого  наш НВК гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на дощ та холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже тридцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди. Серед гостей – випускників нашої школи – лікарі і вчителі, юристи і бухгалтери, продавці і перукарі, будівельники і водії… Не можна не пишатися і не вклонятися перед тими випускниками, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і шанованими людьми.
Привітні ведучі перегортали у пам’яті присутніх  сторінки безтурботного дитинства, згадували минуле, ставили  запитання і запрошували до діалогу. Зрозуміло, що кожен із класів вважав свій випуск найкращим, найдружнішим. Юні таланти школи підготували для гостей прекрасний святковий концерт: пісенні номери, конкурси, екскурси в минуле. Випускники згадували про свої перші сподівання, перші світанки та першу любов, кумедні історії, перші прогуляні уроки, шпаргалки…

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у розмові з класними керівниками  уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.

Зустріч із дитинством – це завжди свято. Шкільні роки – найщасливіша пора у нашому житті. Ми так поспішаємо стати дорослими, що інколи не помічаємо цього. Зустрівшись через роки,  розуміємо цінність  друзів дитинства, вчительських уроків та тих неповторних моментів, що поєднували.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

«Місце зустрічі – місто дитинства»