Відкриття місячника шкільних бібліотек! Міжнародний день людей похилого віку!

У Бучанському НВК №4 стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек! Гасло місячника «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».
1-го жовтня в усьому світі відзначають міжнародний день людей похилого віку. Тому перший день місячника шкільних бібліотек був присвячений людям поважного віку «Роки людині до лиця».

У холі нашої школи учні мали змогу переглянути відеопрезентацї присвячені цій даті. Це були й фотографії щасливих сімей, де у поглядах відчувається любов, досвід, повага та спокій, також захопливе відео майстрині, що за допомогою звичайного піску змогла показати багатогранне життя однієї бабусі, яка так щиро кожного дня чекає своїх дітей та онуків у гості.  Учні та вчителі поринули у атмосферу родинного затишку, спогадів про власну родину, коли приходиш до бабусі та дідуся, а вони пригощають тебе смаколиками, наливають свіжого молока, розказують смішні історії зі свого багатого на пригоди життя.

Саме через такі позитивні емоції, через невичерпну шану до мудрішого покоління слід влаштовувати такі презентації. Тож поцілуйте свою бабусю, обійміть дідуся та не забувайте про цей день.

Міжнародний день людей похилого віку!