Вони витримали – не витримав бетон!

Каска, бронник, берці, автомат,

Друг надійний, що прикриє спину.

Доброволець, патріот, солдат,

Наш Герой і гордість України!

З метою гідного вшанування подвигу та пам’яті Кіборгів, 17 січня відбулася обласна онлайн-конференція учнівської молоді «Донецький аеропорт: історії Героїв», у якій взяли участь джури рою «Січові стрільці» Обштат Дмитро та Бондаренко Катерина.

Учасники конференції виконали Гімн України та Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  українців – загиблих воїнів війни на сході України і, зокрема, дванадцять Героїв-Кіборгів з Київщини.

Під час конференції виступили юні краєзнавці Київщини, які презентували дослідження про життєвий шлях та історії подвигу оборонців Донецького аеропорту. А джури рою «Січові стрільці» нашого НВК підготували розповідь і презентацію про Кіборга Максима Ридзанича, жителя нашого міста, батька випускників нашого НВК.

Виступи дорослих і дітей були пронизані словами любові до рідної України та глибокої поваги до її Захисників. Героям Слава! Пам’ятаймо подвиг оборонців ДАПу!

Вони витримали – не витримав бетон!