Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

У межах виставки 16 березня відбулося нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів, конкурсу з 9 тематичних номінацій із врученням Гран-Прі, золотих, срібних, бронзових медалей, сертифікатів якості наукових публікацій відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

viber image12   Наша школа представила роботи креативних та творчих вчителів: Літкевич А.М., Кожем’яко С.А., Андрієвич О.В., Ситнікової Н.О., Томашко-Підварко О.А.,. Писько І.В., Жучкової В.М., Лежень Ю.В., Зарицької С.А, Рудницької О.А..

Школа тричі була дипломантом щорічних виставок виставка «Сучасні заклади освіти», а цього року отримала срібну медаль в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти»

viber image11

Дякуємо учасникам виставки за плідну роботу. Запрошуємо бажаючих відвідати виставку та ознайомитись з авторськими матеріалами.

Виставки працюватимуть у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна») 16-17 березня 2017 року з 10:00 до 18:00, 18 березня 2017 р. з 10:00 до 16:00.