Виховний захід «Екологія природи. Екологія душі»

SAM_2389

Такою темою розпочався виховний захід 12 квітня 2018 року, в актовій залі НВК  №4, для учнів 3 класів. В рамках декади початкової  школи, цей день присвячений природознавству. З метою виховання екологічної культури молодших школярів  бібліотекарі  разом з учнями 4 класів підготували  урок. Метою даного заходу  – розширювати уявлення учнів про цінність та багатогранність природи, виховувати любов, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Для школярів демонструвалися мультфільми про те, як людина своєю діяльністю та безвідповідальністю завдає  природі  шкоду. Вірші, які читали учні, проголошували цінність та красу нашої рідної землі, а презентації демонстрували фото флори та фауни. Такий урок збагатить школярів знаннями, та допоможе  ще краще піклуватися про навколишній світ.

Зав. бібліотекою,  Мельникович Л.В.

Екологія природи. Екологія душі.