Виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Людської пам`яті свіча хай запалає,

Коли життя знов набирає силу.

В ім`я народу хай вона палає

За муки, за життя і за могили

Хай вдячна пам`ять наша звеличає.

Такими словами розпочався виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» для учнів 10-11-х класів в актовій залі, який провела вчитель історії Гуцаленко М.О.

Ідея соборності бере свій початок від об`єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність і соборність своїх земель.
Старшокласники під час заходу переглянули відеофільми «Злука. День Соборності  України», «Нескорені. Ігор Брановицький», прослухали пісні. У виконанні учениці 11-А класу прозвучав авторський вірш «Моя Україна».

Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.

Учні впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»