Зорепадом летять роки

Немов потоки з гір, біжать літа,

І нам не наздогнати їх ніколи,

А в снах зринає юність золота

У стінах найріднішої нам школи.

Щороку наша школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Ми знову і знову  повертаємося  у ті незабутні роки юності, які залишилися  в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме в школі проводить свої найкращі роки життя людина.

4 лютого ми  знову зустрілися  з випускниками  школи, молоддю нашого міста. Цей рік став ювілейним для випускників 1982 року, 1987 року, 1992 року, 1997 року, 2002 року, 2007 та 2012 років. Це зустріч-мандрівка у світ дитинства і юності. Тож  ювіляри почували  себе дівчатками і хлопчиками, якими були 10 чи 35 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялись. А опановувати світ науки їм допомагали вчителі, які були почесними гостями на святі, яких  завжди з теплотою в серці згадують випускники: добрих, терплячих, неспокійних, завжди з іскорками любові в очах.

А зробити свято цікавішим допомагали веселі  конкурси. Випускники різних поколінь брали участь у захоплюючому дійстві. Творчі номери від учнів нашої школи довершили вечір, а атмосфера навіювала прекрасні спогади про чудові моменти.

Час плинув дуже швидко, ніхто не хотів покидати світ прекрасної казки. На щастя, це не остання зустріч. І кожен випускник залишиться для четвертої школи маленьким хлопчиком, що бігав по коридору чи дівчинкою, що красувалася перед дзеркалом. Адже ми – одна дружня родина.

Вечір-зустріч з випускниками школи