Зустріч з воїнами АТО

SAM_1447

Сьогодні в актовій залі НВК відбулася зустріч старшокласників з воїнами АТО. Ця зустріч була присвячена Дню збройних України. Військовослужбовці, Смаглій Сергій Савелійович – майор-зенітник 93 бригади,  Чикалов  Олександр Петрович – підполковник  25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» розповідали школярам, як вони одягли військову форму  та з самого початку військових дій  на сході  пішли захищати українські землі.

Події, про які вони розповідали, будуть записані в історію держави, про те, що приходились бачити, відчувати, переживати. Зі словами вдячності згадували своїх побратимів з війни. Учням демонструвалися фотографії, які зроблені були там, на сході.

Для старшокласників ця зустріч буде значущою тим, що ми зараз нічого цього не переживаємо тільки завдяки тим  людям, які зі зброєю в руках оберігають наш спокій. По закінченню зустрічі було зроблено спільне фото, а для воїнів на схід волонтери повезуть прапор з побажаннями від дітей та дитячі малюнки.

Зустріч з воїнами АТО