Daily Archives: Грудень 3, 2016

Підсумки Інтернет-олімпіади з економіки

30 листопада 2016 року в Міжнародному університеті фінансів відбулася Підсумкова конференція за результатами Обласної та міської учнівської Інтернет-олімпіади з основ економіки серед учнів 10–11 класів міста Києва та Київської області. Захід організовано кафедрою економіки та підприємництва Міжнародного університету фінансів та кафедрою теоретичної та прикладної економіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Із 98 учасників до фінального етапу (Конференції) було запрошено лише 26 учасників, що в І-ІІ турах набрали встановлену кількість балів та показали найкращі результати. Серед них виявилася й наша учениця Рудницька Аліна (10-А клас), яка за допомогою вчителя математики та економіки Павленко Ольги Вікторівни змогла досягнути успіху, отримати диплом за ІІ місце та сертифікат на знижку 15% на навчання в КПІ ім. І.Сікорського.