Daily Archives: Січень 24, 2018

“За двома зайцями…”

18 січня досвідчені театрали 8 – Д класу разом із класним керівником Рудницькою О.А. та учні 6 – А класу побували в чарівній казці оперети.

Мюзикл «За двома зайцями» від Національної оперети – це несподіване, нове, креативне прочитання всім відомої вітчизняної комедії за мотивами п’єси М. Старицького.

Життя, віддане за правду і народ

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола працівники Бібліотеки міста Буча та Центральний будинок культури організували зустріч учнів 10 – Б, 9 –А та 8 – Д класів НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 з Василем Михайловичем Кравченком, однопартійцем, однонодумцем, поплічником і другом В’ячеслава Максимовича.

Шкільний стиль для підлітків

Нещодавно в нашому НВК відбувся майстер-клас на тему «Шкільний стиль для підлітків», організований та проведений соціальним педагогом  Заманою Ольгою Василівною.

Учасниками майстер-класу були дівчатка 9-х класів. Під час цього заходу обговорювалися питання щодо зовнішнього вигляду школярок старшого шкільного віку.