Daily Archives: Березень 17, 2021

До Дня народження Ліни Костенко

Екскурсія до бібліотеки «У світі чарівної книги»

Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові друзі! Вражень у маленьких читайликів, які вперше завітали до шкільної бібліотеки, і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій.

Цього разу нашими екскурсантами стали маленькі школярики 1-Д класу, які завітали разом з класним керівником Волоконською О.А. Бібліотекарі радо зустріли дітлахів та розповіли про історію виникнення книги та бібліотек, про правила користування бібліотекою та книгою, провели екскурсію залами бібліотеки.

Мета подібних екскурсійних заходів – підвищення інтересу до читання, бажання слухати та пізнавати, виховати охайність у ставленні до книги.

Сподіваємося, що нові друзі книги стануть нашими активними читачами

Екскурсія І-Д класу

.