Daily Archives: Вересень 9, 2021

5-Є клас – майбутні олімпійці!

Енергійно та весело пройшов Олімпійський урок у 5-Є класі. Конкурси, естафети, особисті змагання для учнів були цікаві. Усі хотіли перемогти, але перемогли сильніші. Є над чим працювати.

майбутні олімпійці!

Барви рідного міста

Буча – це неповторний ландшафт і чудові краєвиди, історичні та пам’ятні місця, промислові і нові житлові масиви. Буча – це наша  маленька Батьківщина!

11-12 вересня Бучанська громада святкуватиме День народження свого рідного міста. Сотні бучанців та численних гостей будуть відзначати 120-річчя Бучі.

Наш НВК також долучився до святкування цього заходу. Для учнів 4-Б та 4-В класів був проведений усний журнал «Барви рідного міста». Діти підготували фотоматеріали до дня рідного міста та із задоволенням прослухали розповідь  бібліотекарів про визначні та історичні місця у Бучі.

Учні продемонстрували пейзажі  Центрального міського парку, його зелені та квітучі барви, цікаві локації.

Серед архітектурних споруд та монументів неабиякий інтерес викликала будівля Бучанського вокзалу (1901), дача Штамма, побудована на початку 1900-р.

Також діти продемонстрували пам’ятники, які є у місті, серед них: Тарасу Шевченку, Михайлу Булгакову, меморіал загиблим у Другій Світовій війні, воїнам-афганцям і чорнобильцям.

До свята рідного міста у бібліотеці оформлена тематична виставка «Буча – моя маленька Батьківщина».

Долучайтеся до святкування величної, історичної, але такої молодої Бучі!

"Барви рідного міста"

Захоплююча екскурсія

Будь-який український школяр знає, що Київ — столиця нашої Батьківщини, України.
Наша столиця — велике місто, в якому є безліч вулиць, скверів, будинків, площ, музеїв, театрів, шкіл, університетів, лікарень, магазинів. У Києві життя стрімке і непередбачуване, але, якщо хочеться тиші, можна прогулятися в парку, сквері, помилуватися знаменитими київськими каштанами, подивитися на пам’ятники Т. Г. Шевченку, Богдану Хмельницькому, або Золоті Ворота.
Тому 4-Г клас разом з класним керівником Павлух А.О. вирішив не сидіти вдома і показати Вам красу нашої столиці.