Daily Archives: Вересень 17, 2021

Подорож до підводного світу

Нещодавно учні 3-Б класу разом з класним керівником Самійленко Н.М. побували на екскурсії у київському океанаріумі, звідки повернулися з незабутніми враженнями і щирими емоціями. Підводний світ завжди приваблює людей своєю загадковою глибиною і активним життям його мешканців. Що вже казати про дітвору, яку цікавить усе, що живе і рухається під водою!
У океанаріумі – музеї з живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети діти потрапили у справжню морську казку!
Відразу на вході їх зустрів гроза морів – легендарний корсар, який провів дітей у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. У ілюмінаторах затонулого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. Учнів вразили різнокольорові корали, цілі підводні ліси у 6-метровому рифі!
А потім вони потрапили у перлину океанаріуму – відкритий басейн із морськими скатами, далі пройшли підводним тунелем, розташованим на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.
У «акулячому домі» дітвора спостерігала за рифовими акулами, у сусідніх акваріумах захоплювалася красою морських черепах і зграйками різнокольорових рибок.
У “Немо-зоні” познайомилися із різними видами рибок-клоунів, побачили найотрутніших риб у світі – рибу-камінь та рибу-собаку.
Діти були на всі 100% задоволені і самою екскурсією, і усім побаченим!

Маленькі “чомучки”

чні 3-А класу із задоволенням відвідали музей науки Малої академії наук України.
Вже при вході до музею знаходяться куби, що розігріють інтерес до дослідницької діяльності. Тут можна пізнавати світ на дотик, матеріали на міцність, будувати вулкани, експериментувати.
У музеї, на відміну від інших, заборонено НЕ чіпати експонати.
Це дуже цікаво для маленьких ”чомучок”.

2-Г клас відвідав океанаріум

17 вересня учні 2-Г класу з класним керівником Кучер К.А. відвідали океанаріум “Морська казка”.
Що таке океанаріум? В першу чергу, це, звичайно ж, музей з живими експонатами – мешканцями морів і океанів планети з якими можна ознайомитись у “Морській казці”.Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів – легендарний пірат, який проводить гостей в загадковий підводний світ. Школярі на власні очі побачили різноманітні види риб, коралів. Найбільше вразив тунель з акулами і черепахами. Також не залишилися поза увагою басейн зі скатами, крокодил та риба “лунтик”.

Задоволені та сповнені позитивними емоціями школярі повернулися додому.

Океанаріум