Daily Archives: Вересень 21, 2021

Я обираю МИР

У Міжнародний день миру учні нашого закладу долучилися до святкування цієї події. Діти намалювали стіннівки з побажаннями миру, щастя та чистого неба.

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ виготовляли школярі разом з батьками для воїнів, дякували їм за мужність, бажали здоров’я, висловлювали прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Класні керівники провели виховні години, присвячені Дню миру.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Мир на землі – радість у родині

МИР – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру у 3-Г класі класним керівником Шабатин С.Ю. була проведена година спілкування “Мир на землі – радість у родині” та організована виставка малюнків “Під мирним небом”.

Мир на землі - радість у родині

Урок-квест “За мир в усьому світі”

У Міжнародний день миру учні 2-А та 2-Б класу разом з вихователем групи продовженого дня Опенько С.М. мандрували по різних зупинках: “Символ миру” – розгадували піктограми, ”Формула миру” – придумували свою формулу миру, ” Збери прислів’я”- складали прислів’я про мир. А на зупинці “Долоньки вдячності” кожен висловив свою думку про мир, дружбу та наклеїли свої долоньки.
Ми – за мир в усьому світі!

Хай буде мир на всій Землі!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру в шкільній бібліотеці нашого НВК організована тематична книжкова виставка «Хай буде мир на всій Землі!», де діти можуть ознайомитися з представленими виданнями, на сторінках яких висвітлено прагнення людства зберегти мир у світі.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Хай буде мир на всій Землі!

Цікава зустріч

Чи любите ви реп? Дивне питання, скажете, особливо, якщо запитати про це в старшокласників.
Сьогодні, 21.09, учні 10-А, 10-Г та 11-А класів разом із учителем української мови та літератури Рудницькою О.А. зустрілися з надзвичайно цікавою людиною, бучанцем Михайлом Невідомським.
Михайла знають у багатьох містах та селах України, адже він пропагує здоровий спосіб життя, пише вірші й читає реп. Саме так! Найвідоміші проєкти – ПОРЕПАНІ ВІРШІ ( вірші Т.Шевченка), РЕП ДО ЗНО (поезії відомих письменників, що входять до програми ЗНО) і новий проєкт ТВЕРЕЗИЙ РЕП. Відеоролики можна знайти на ютубі або ввівши в пошуковик: Міха Невідомський, Апокриф, Пуританин або ще простіше: Реп до ЗНО, Порепані вірші…
Чи усім сподобалося? Мабуть, ні, адже реп сприймає не кожен. Але це точно були незвичайні враження, цікавий досвід та можливість поспілкуватися з дивовижною людиною, що несе вірші, культуру та свої переконання дітям.
Ось думки декого з них:
Сьогоднішня зустріч із Михайлом справила на мене досить яскраве враження. По-перше, я вперше відвідав такий класний, присвячений музиці, захід. По-друге, ті бажання, ті амбіції, які я сьогодні побачив та відчув, дійсно дають розуміння про те, що українська музика має безліч талановитих виконавців. Не можу не згадати цікаві проєкти про вірші в репі. На жаль, зараз досить мало людей цікавляться поезією та літературою в цілому, на противагу пісням, які ми слухаємо майже кожного дня. Саме тому таким важливим є даний проєкт, адже він здатен ознайомити більше людей з творами різних авторів.
Мені сподобалася сьогоднішня зустріч. Дуже цікава особистість. Сподобалася творчість цієї людини. Дякую!
У людини, безумовно, є дар, який він не на всю використовує, мені, відверто кажучи, сподобалося, але було якось одноманітно. А в перекладанні віршів у реп є щось незвичайне і цікаве, що, безумовно, звучить круто при правильній подачі. Бажаю цій людині розвитку й досягнення своєї поставленої мети, ні на краплю не зупиняючись.
Подібні заходи роблять навчання у школі цікавішим та веселішим. Це був справді класний досвід.
Я була приємно вражена сьогоднішньою зустріччю. Мені сподобалися його порепані вірші, тому що це водночас і вірші українських класиків, але й водночас це реп-пісня. А також мені сподобався Міха Невідомський не лише як виконавець репу, а й як людина, тому що він щирий і його життєві історії, пов’язані з його піснями, дуже класні та смішні.
Мені сподобалась зустріч із Михайлом, бо його цікаво слухати. У нього гарна творчість, є кумедні, але є й серйозні вірші на різні теми. Він відверто розповідав історії зі свого життя та ділився досвідом.
Насправді, не дуже захоплююся репом, проте сьогоднішня зустріч сподобалася за рахунок розмов, взаємодії з публікою й неймовірної атмосфери старших класів. Дякую за відвідини і подаруночки.
Зустріч з Міхой Невідомським мені дуже сподобалась, він здивував мене своєю нестандартністю. Його розповідь про свої пісні, які він виконує на поезію українських класиків, мене вразила, адже вони дали нове життя творчості українських письменників. Хоча в нього не було жодних вокальних даних, він працював над вокалом, почав писати поетичні збірки.

Цікава зустріч