Daily Archives: Вересень 28, 2021

Будь толерантним!

27 вересня розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
У 2-Е класі було проведено виховну годину разом зі шкільним психологом Овчинніковою З.О.
Дітям дуже сподобалося. Працювали, малювали та дійшли висновку, що ображати один одного – погано!

Будь толерантним!

Тренінг “Вмій дружити”

28 вересня у 3-Е класі соціальний педагог Замана О.В. провела годину спілкування з елементами тренінгу на тему «Вмій дружити», на якій учні ознайомилися з правилами дружби та ознаками толерантної поведінки.
Під час заходу третьокласники прослухали повчальну історію, переглянули навчальне відео та в ігровій формі вчилися розрізняти ввічливу та негативну поведінку.
Виконуючи вправу «Квітка», учні разом з Ольгою Василівною розробили свої правила дружби. А на завершення учні поділилися порадами справжнього друга, які написали на маленьких листівках.
Урок був цікавим та пізнавальним.

Вмій дружити

Здай 25 копійок – урятуй життя!

З 01 вересня по 28 вересня 2021 року учні, вчителі, батьки нашого НВК брали активну участь у благодійній акції «Монетки дітям».

Сьогодні зібрані монети номіналом 25 та 5 копійок, які вийшли з обігу  занесли до Ощадбанку та переказали кошти на суму 1418 грн. 20 коп. на рахунок фонду «Таблеточки».

Допомагати –  просто і весело! А коли ще й діти допомагають дітям – це безцінно!

Дякуємо усім за допомогу онкохворим дітям!

Що таке толерантне спілкування?

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу  психологом Овчинніковою З.О. та соціальним педагогом Заманою О.В. разом з класними керівниками  проводяться години спілкування “Вчимося толерантному спілкуванню у сучасному освітньому середовищі”, тренінги “Що таке булінг”, “Павутина” ( згуртування колективу), бесіди – обговорення малюнків “Дружба та образа”. Планується провести круглий стіл для педагогічного колективу за участю шкільного офіцера поліції “Булінг в школі. Як реагувати”
Учні із великим задоволенням давали відповіді на цікаві їм запитання, висловлювали власні ідеї, шляхом малюнків відображали реальність дій.

Що таке толерантне спілкування?

Година спілкування

Година спілкування “Вчимося толерантному спілкуванню у сучасному освітньому середовищі” у 2-Б класі за участі соціального педагога школи.

Вчимося толерантному спілкуванню

У 3-Д класі соціальним педагогом Заманою О.В. була проведена година спілкування на тему “Вчимося толерантному спілкуванню в сучасному освітньому середовищі.”
Діти із задоволенням обговорювали ситуації з життя, висловлювали свої міркування, робили висновки.

Вчимося толерантному спілкуванню

Чи толерантний я?!

З 27 вересня розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. У 4-Г класі було проведено виховну годину шкільним психологом Овчинніковою З.О., яка в ігровій формі пояснила дітям, що таке толерантність і як бути толерантною людиною. Після чого кожен зробив для себе висновки, чи толерантний він ?!

Чи толерантний я?!

Будьте толерантними!

28 вересня в 2-А класі відбулася година спілкування “Вчимося толерантному спілкуванню у сучасному освітньому середовищі”. Діти ознайомилися з такими поняттями як толерантність, терпимість, повага, довіра. Також учні зробили висновки, що кожен із них повинен задумуватися над своїм ставленням до інших, вчитися правильно підтримати один одного, поважати людей, бути терпимими.

Будьте толерантними!