Daily Archives: Вересень 1, 2022

Першовереснева зустріч

Перше вересня це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог.

Сьогодні цей день не веселий, не радісний, адже новий 2022/2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна знаходиться в протистоянні з однією з найпотужніших армій світу, заплативши за це тисячами людських життів.

Сьогодні нас переповнює почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, почуття глибокої пошани до загиблих Героїв і вшанування їх світлої пам`яті, поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм.

Наш ліцей сьогодні на «Першовересневій зустрічі» радо вітав своїх нових учнів – першокласників та усіх учнів, які значно подорослішали.

Нехай новий навчальний рік пройде щасливо, результативно як для учнів, так і для педагогів І обов`язково під мирним небом нашої неньки-України! Обов`язково з нашою перемогою!

Безпечно і цікаво!

Задля комфортного перебування дітей в укритті на випадок повітряної тривоги працівниками закладу облаштовані зони. Там учні зможуть безпечно та корисно провести час, дізнатися щось нове і абстрагуватися від негативних подій.

Вітаємо з Днем знань!