Daily Archives: Вересень 21, 2022

Флешмоб до Дня миру від учнів нашого ліцею

Хай буде Мир на всій Землі!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в нашій країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди дня миру у нашому ліцеї, бібліотекарі провели урок-квест «За мир у всьому світі». На урок завітали учні 3-А класу, разом з класним керівником Клименко Г.Л.

Діти мали змогу переглянути відео презентацію та дізналися про історію цього дня, його символ і емблему. Учні подорожували зупинками квесту та розгадували ребуси. В кінці уроку діти написали побажання нашим захисникам на жовто-блакитних долоньках, та прослухали пісню Н.Май «Хай буде мир на Україні».

Також, була оформлена фото виставка «Хай буде мир на всій Землі».

Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, відмови від насильства, а також кожного з нас зробити щось заради миру.

Ми, українці, обов’язково переможемо та повернемося до мирного життя!

Хто, як не ми

Наші ліцеїсти після уроків продовжують долучатися до волонтерської справи – плетуть сітки. Допомагаємо, бо хочемо перемоги й вона буде за нами!

МІННА БЕЗПЕКА: Ці правила має знати кожен!

Сьогодні для учнів початкових класів проведено заняття з мінної безпеки. Все для того, аби пояснити малечі,як діяти при виявленні небезпечних предметів.

Пам`ятайте про правила поведінки зі знайденими підозрілими предметами, аби себе убезпечити.

Флешмоб до Дня миру