Daily Archives: Вересень 7, 2022

Безпечна поведінка

Сьогодні, 7 вересня представники Червоного Хреста провели зустріч із учнями 11-Г класу, на якій розповіли про діяльність організації в Україні.
Особливу увагу приділили безпечній поведінці та підвищенню обізнаності щодо ризиків мін та вибухонебезпечних пережитків війни в Україні.
Діти побачили різні види протипіхотних ( фугасні та осколкові) та протитранспортних (протитанкових) мін, дізналися, як вони працюють.
Хочеться подякувати Олені та Катерині за цікаву, змістовну та корисну розповідь про особливості застосування та спрацювання різних видів боєприпасів (снарядів, касетних боєприпасів, мін та патронів), про те, як діяти у різних небезпечних ситуаціях.

Психологічний тренінг

Сьогодні для учнів 9-Д класу співробітником відділу психологічного здоров’я та психо-соціальної підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Оленою Манондіз проведений психологічний тренінг.
Зустріч проходила під гаслами:
«Психологічні наслідки збройного конфлікту та способи подолання психологічних реакцій, викликаних травмуючими подіями».
Старшокласники переконалися, що позитивне мислення – це вміння перетворювати негатив у будь-якій життєвій ситуації на позитив.
Тренінг пройшов в атмосфері довіри, відкритості та психологічного комфорту.
Тож залишилося на останок усім учасникам освітнього процесу побажати гарного настрою і міцного здоров’я!