Daily Archives: Вересень 14, 2022

Якісна освіта

Війна внесла хаос у налагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів.

Але це не зламало нас, а зробило ще більше витривалішими. Так, у нашій країні зараз складні часи, але екстремальні обставини є вікном для реалізації принципово нових рішень, якими потрібно скористатися.

Зараз, маємо думати не лише про теперішнє, а й про майбутнє країни. І без якісної освіти, а отже і якісних підручників воно неможливе. В такий не легкий для нашої країни час, наші учні мають можливість користуватися підручниками не тільки в паперовому вигляді, а і в електронній  версії.

Версію електронних підручників можна знайти на сайті https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/

Допомога Збройним Силам України

Старшокласники нашого ліцею допомагають плести сітки на фронт, адже розуміють, що у такий важкий час вони можуть бути корисними.
Долучайтеся до волонтерського руху у нашій спортивній залі!

Благодійна акція “Смілива гривня”

Національний банк України ініціював проведення благодійної акції “Смілива гривня”. До 31.10.2022 року триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень на підтримку Збройних Сил України.
Учні нашого закладу активно долучилися до акції.
Зробіть свій внесок у ПЕРЕМОГУ, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі за незалежність і цілісність України.