Daily Archives: Квітень 13, 2023

Напередодні великодніх свят батько учня 2-А класу Франгулова Данііла передав листи дітей для воїнів на фронт. Йдемо разом до ПЕРЕМОГИ!

Короткометражний фільм, який приніс перемогу

Сьогодні учні нашого ліцею відвідали Публічну бібліотеку міста. Затишне, майже камерне місце. Три десятки підлітків подивились, завдяки чому їх однолітки стали відомими. Дізнались про сучасні проблеми громади, серед яких важливою є наявність сміття в природному середовищі. Обговорили перспективи вирішення проблем утилізації відходів, про необхідність розвитку свідомості серед громадян в питанні сортування сміття.
Побажали Богдану та Андрію в наступному році взяти золото національного відбору і поїхати в США на головний конкурс.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 5-Д класу Матюху Софію з отриманням диплома лауреата І ступеня у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Музична країна».