Daily Archives: Квітень 17, 2023

Гостинчики на передову

Сьогодні підрозділ аеророзвідки військової частини А 7373 отримав від нашого колективу гостинчики до свята.
Дякуємо кожному, хто допомагає. Любіть Україну. Разом переможемо!

Бібліотеки України, які зачаровують

Бібліотека – це мудрість віків і знань людства. Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. 14 квітня до бібліотеки нашого ліцею завітали учні 6-Г класу, на відеогодину “Бібліотеки України, які зачаровують” Бібліотекарі ознайомили дітей з відомими бібліотеками України. Так, діти переглянули відео про першу бібліотеку в Україні. Бібліотека Ярослава Мудрого – це перша бібліотека Київської Русі, що розташована на території Софійського Собору в Києві. Також, мали змогу переглянути відео про одну з найбільших національних бібліотек світу, бібліотеку В.І.Вернадського. Та ознайомилися з цікавими фактами про книгу та бібліотеки. Усі відеофільми, які переглянули учні були корисними, цікавими та повчальними. Адже відомо, що бібліотека – це, насамперед, книга, а книга у школі – це бібліотека!