Daily Archives: Квітень 21, 2023

Майбутнє нашої планети в наших руках

22 квітня – Всесвітній день Землі! Саме в цей день в різних куточках нашої планети небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні заходи, спрямовані на збереження природи.
Напередодні цього дня для учнів 7-Д та 6-Б класів вчителем біології Демченковою М.А. було проведено урок «Майбутнє нашої планети в наших руках», під час якого було розглянуто головні екологічні проблеми сьогодення та шляхи покращення екологічної ситуації.

Міжнародний день Землі

Свій початок День Землі бере з 1840-х років – тоді відомий американський громадський діяч Джон Мортон розгорнув велику кампанію по посадці дерев і кущів. Цьогоріч наші учні долучились до цієї важливої справи.
Антропогенний вплив людини і війни завдають великої шкоди планеті, яку вона не може сама подолати. Тому День Землі 22 квітня має особливе значення сьогодні, коли наше життя нищить отрута війни.
Разом із старшокласниками обговорили сучасні екологічні проблеми Бучанської громади, шляхи їх вирішення.

Земля – наш спільний дім

Напередодні Дня Землі вчителем біології, географії та основ здоров’я Ларисою Василівною Старовойтовою проведено тематичні уроки.
З учнями 9-Г, 9-Д, 9-Е класів
обговорили:
– хто є засновником свята;
– скільки разів на рік його відзначають;
– коли свято стало міжнародним.
З учнями 11-Б класу зупинились на глобальних цілях сталого розвитку.
Озеленення нашого міста- важливий крок на цьому шляху.

Дії під час повені та паводків

Земля – це все, що у нас є!

Щорічно, 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі . Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. З цієї нагоди у бібліотеці нашого ліцею відбувся яскравий і в той же час корисний захід для учнів 7-Д класу. Вчитель біології, Опенько С.М. звернула увагу дітей на екологічні проблеми нашого середовища, щоб діти не були байдужими до природи, розуміли й берегли її, були відповідальними за свої вчинки, допомагали дорослим у прибиранні території від сміття, сортували сміття та висадили хоча б одне деревце. Також, діти переглянули відеопрезентацію “Земля – це все, що у нас є!” Не залишили нікого байдужими цікаві завдання фотоквесту, загадки, шаради і кросворди про навколишнє середовище, про воду, повітрі, флору і фауну Землі. Учням запропонували взяти участь у рекламному постері “Наша Земля прекрасна!”. Отже, учні не тільки корисно й весело провели час, але й розширили свій світогляд, розвинули кмітливість та навчилися пізнавати нове.