Daily Archives: Квітень 18, 2023

Збережи дерево – здай макулатуру!

З 03.04 по 14.04.2023 року учні 1-11-х класів нашого закладу взяли участь у екологічній акції, спрямованій на збереження довкілля.
Дякуємо учням, батькам та вчителям за участь в акції.
Це неабиякий внесок у зелену скарбничку людства, що вказує на небайдужість до нашого майбутнього.

Фотовиставка “Я і моя улюблена книга”

Книга – мовчазний, але вірний друг і добрий порадник. Читання книг розвиває дитячу фантазію, виховує почуття прекрасного, вчить пізнавати добро та зло, правду і неправду, вчить розуміти та цінити життя людини, любити і берегти живу природу, відкривати для себе минуле і прокладати шлях у майбутнє, вчить мистецтву творити. Саме тому бібліотекою ліцею була організована фотовиставка “Я і моя улюблена книга”, в якій брали участь учні 2-4 класів. Діти залюбки взяли участь у цьому творчому дійстві та були раді сфотографуватися зі своєю улюбленою книгою. Дякуємо всім учасникам за Вашу активність!

У світі казок Юрія Ярмиша

Сьогодні, 18 квітня до бібліотеки нашого ліцею завітали учні 1-А класу разом з вчителем Н.О.Фенько. Бібліотечний урок був присвячений творчості Юрія Ярмиша. Юрій Ярмиш був і залишається одним із знаних майстрів авторської казки в Україні. Ім’я цього чудового письменника входить в когорту визнаних письменників, які писали для дітей та про дітей. Немає у світі людини, яка би хоч раз в житті не мандрувала Чарівною Країною Казок. Твори Юрія Ярмиша вчать добру, вірності, сміливості, відкривають маленьким читачам змогу поринути у світ неймовірних пригод у пошуках щастя та мрії. Під час бібліотечного уроку учні переглянули відеопрезентацію та ознайомилися з життям та творчістю письменника. Також, дітям було запропоновано прослухати у відеозапису казки: “Зайчаткова казочка” та ” Найкращий подарунок”. Разом з вчителем учні аналізували прослухані твори, потім виразно перечитували, читали за особами. Урок пройшов цікаво та пізнавально. Любі наші читачі, бажаємо Вам приємних та радісних мандрівок сторінками книжок Юрія Ярмиша. І так само, як герої його казок, вірте у здійснення мрії, красу, добро, кращу долю для рідної країни!