Із досвіду роботи вчителів художньо-естетичного циклу в умовах дистанційного навчання

Мащенко Світлана Євгенівна У повсякденному житті ми часто користуємося думками інших людей, а не лише своїми. Це слова рідних і близьких людей, які ми чули роками, фрази друзів, які припали нам до душі, і цитати відомих людей, які постійно зустрічаєш в соціальних мережах — без підпису, фрагментарно, іноді навіть зі змістовними викривленнями. Тож сьогодні ми з учнями вирішили поділитися з вами словами видатних людей усіх часів. Серед них є ті, які ви точно десь чули чи й самі використували, а також вислови маловідомі, але не менш глибокі.

Новикова Надія Валентинівна Чи мріяли ви коли-небудь стати дизайнером? Відкрити в собі творчий потенціал художника і створити щось практичне і корисне змогли учні 7-Г класу, виконуючи завдання зі створення ескізу рюкзака та шкільної форми. Під час онлайн-уроку учні познайомилися із традиціями шкільного одягу різних країн світу, взяли участь в обговоренні «Шкільна форма: за і проти», створили ескіз шкільної форми своєї мрії.

Учні 6-В класу вітали своїх матусь зі святом піснею «Найкращі в світі» та виготовленою власноруч листівкою.

Звіт учителів художньо-естетичного циклу