Daily Archives: Жовтень 9, 2015

День правових знань до Дня юриста

Восьмого жовтня відзначається День юриста, що є головним професійним святом служителів Феміди.

Для нашої країни ця професія надзвичайно важлива, адже у цей час, коли відбувається процес розбудови правової держави в Україні, передусім на правників покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

Учитель правознавства Денисова Н.В. провела уроки-презентації юридичних професій “Знати право, служити праву, захищати право”. Учні 10-А та 10-Б класів презентували професії адвоката, прокурора, судді, нотаріуса, слідчого, юрисконсульта та поліцейського.
Також було проведено виставку учнівських малюнків до Дня юриста.

SAM_4316 IMAG0759 IMAG0765 SAM_4328 SAM_4320 SAM_4323

Екскурсія в музей Великої Вітчизняної війни

11-А та 11-Б класи на чолі з учителем історії Ситник Г.М. та класними керівниками Глущенко С.В. і Топчій А.В. відвідали музей Великої Вітчизняної війни. Пізнали та зрозуміли всю серйозність минулих подій. Провели паралелі з сучасною історією України. Трагічність подій Другої світової війни наклала свій відбиток на теперішні події. Численні смерті, страшні тортури. Це все війна. Також узагальнили свої знання з історії України та Всесвітньої історії. Побачили наочно все, що вивчали на уроках.
Потрібно відвідувати такі музеї, адже хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього!

DSC_0385 (2) DSC_0379