Daily Archives: Жовтень 27, 2015

Екскурсія до “Експериментаніума”

Учні 6-Б класу відвідали музей-шоу “Експериментаніум”. Екскурсія була надзвичайно інформативно насиченою, цікавою та веселою. Адже діти навчилися добувати ДНК з банану, дізналися, що ДНК банану на 50% співпадає із ДНК людини, відвідали інтерактивну тематичну лекцію “Природа звуку”.

Цікаві уроки навколишнього світу

У Бучанській ЗОШ І-ІІІст. №4 5А та 6Б класи навчаються за педагогічною технологією “Росток”, яка передбачає діяльнісне вивчення предметів природничо-математичного циклу. Відповідно до неї учні вивчають такий цікавий предмет, як навколишній світ. Основою діяльності дітей на уроках є моделювання (макети вулканів), створення учнівських проектів (макети після землетрусу), та експерементування (досліджуємо явище дифузії, стискання газів, поверхневий натяг води та інше).