Daily Archives: Березень 24, 2016

Екскурсії школярів наймолодшої ланки

Однією з форм роботи шкільної бібліотеки – екскурсії школярів наймолодшої ланки. А це учні 1 класів, які  оволоділи технікою  читання на хорошому рівні, щоб стати активними читачами шкільної бібліотеки. Знайомство з бібліотекою, зустріч з книгою для багатьох молодших школярів це відкриття чогось  нового для себе.

«Свято казкове – свято книжкове»

«Свято казкове – свято книжкове» – під такою назвою пройшло свято, яке відбулося 24 березня 2016 року, в актовій залі школи для першокласників. Актори – учні 5-А класу, в ролях казкових героїв пропонували школярам відгадувати загадки, називати  героїв знайомих казок, відгадати, хто з казкових героїв загубив свої речі. Першокласники повторювали правила користування книгою, отримали пам’ятку збереження книги для класу.

Пам’ятка батькам та дітям на весняні канікули

Пам'ятка