Daily Archives: Грудень 19, 2018

Свято Миколая

Свято Миколая – це очікування подарунків. Для привітання учнів 4-А класу були залучені батьки класу. Цікаво, весело з іграми і конкурсами пройшло свято.

Свято наближається

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці…
І принесу у Вашу хату
Здоров`я, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов`ю
Та принесе нехай здоров`я!

Святий Миколай

0-02-05-a1e135e90f8cd3079a8edac89fdeedc07ffc41b0c9a3ca0bd84762370a70f96f_d5705f1e

А до Вас приходив Святий Миколай?

На Святого Миколая в небі іскорка палає

19 грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями.
Тож сьогодні до нашого НВК завітав Миколай разом зі своїми помічниками та привітав дітей зі святом.
Також вже стало доброю традицією – саме у день святого Миколая  вітати малечу з дитячого будинку малютки смт Ворзеля подарунками.
Хай Миколай подарує кожній дитині здоров`я,  щастя та Божу благодать!

Майстер-клас у 1-А класі

Цікаво і змістовно пройшов 15 тиждень “Зимові свята “НУШ у 1-А класі.
19 грудня, у день Святого Миколая, для учнів був проведений майстер-клас по виготовленню новорічного солодкого сувеніру “Ялинка” . Діти дуже старалися прикрашати ялинки. Роботи вийшли дуже гарні і смачні. Всі були в захваті і дуже задоволені.