Daily Archives: Грудень 5, 2018

Відкриті міські змагання

5 грудня 2018 року команда нашого НВК  брала участь у відкритих міських змаганнях серед учнівської молоді, присвячених Дню Збройних сил України на базі  Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст. №3».
Відповідно до Умов проведення, на старшокласників чекало три види випробувань: «Розбирання-складання автомата АК-74», «Стрільба з пневматичної зброї» та вправи «Силового комплексу», який включав в себе виконання трьох вправ: «Підтягування на високій перекладині (юнаки)», «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги (дівчата)» та «Поштовх гирі вагою 16 кг (юнаки)».

Тренінг “Лідерство”

5 грудня в нашій актовій залі було проведено тренінг на тему ”Лідерство” головою учнівського самоврядування Єгоровою Софією для лідерів класу та всіх бажаючих. Всі присутні дізналися масу цікавої інформації щодо того, як же бути справжнім лідером у суспільстві, безліч лайфхаків, секретів та мали змогу пройти тест, що визначив їх рівень лідерських якостей.

Пізнавальна екскурсія

4-Д клас відвідав музей “Експерементаніум”. Досліджувати завжди цікаво та весело.