Daily Archives: Грудень 12, 2018

90 років від дня народження Леоніда Федоровича Бикова

У 2018 році 12 грудня Леоніду Бикову виповнилося б 90, а ті, хто його знав, і досі з теплотою відгукуються про нього як про геніального актора та режисера.
За свою кар’єру актор знявся у 22 фільмах, був режисером 5 картин, для двох з яких написав сценарії. Його авторською роботою “від початку і до кінця” був фільм “У бій ідуть лише “старі”- Биков написав сценарій стрічки, був режисером і зіграв одну з головних ролей – Маестро (капітана Титаренка). Мабуть, це одна з найвідоміших і найулюбленіших кількома поколіннями картина. Також серед найпопулярніших кінострічок варто згадати «Як мотузочок не в’ється»,   «Максим Перепелиця», «Ати-бати, йшли солдати» та  «Зайчик».

Усний журнал «Статистика – дітям!»

У рамках виконання Плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права бібліотекарі НВК для учнів 4-х класів презентували книгу «Яблуко чи морозиво? Статистика».
Ця книга допоможе дізнатися, що таке статистика, для чого вона потрібна дорослим і дітлахам та як нею користуватися. За допомогою головних героїв Дівчинки та Хлопчика, та їх друга Котика ви навчитеся дуже швидко вести статистичні спостереження тощо.