Daily Archives: Жовтень 10, 2019

Поїздка до музею фотоілюзій

Учні 5-Є класу відвідали музей фотоілюзій у місті Києві. Це новий формат музею, в якому фотозйомка не тільки не заборонена, але і є невід’ємною частиною чарівного дійства. Відвідувачі музею – це не просто глядачі, а повноправні учасники локацій. Тут кожен знайшов щось особливо близьке саме для себе, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми!

Цікава екскурсія

Сьогодні учні 5-В та 6-Г класів разом зі своїми класними керівниками Воєдило Ю.В. та Орловою Л.М. відвідали єдиний на сьогоднішній день в Україні сміттєспалювальний завод «УкрТеплоЕнерго» в м.Києві.
Учні дізналися, для чого необхідно сортувати сміття, як переробка цього сміття дає тепло та електроенергію, тим самим дає змогу заощаджувати газ.

Вкотре наш НВК отримав перше місце!

До святкування Дня юриста серед шкіл Бучанської ОТГ було проведено квест «Мистецтво бути правим».

Знання наших прав та законів держави дає нам можливість відстоювати їх. Ми живемо в демократичній державі, де більшість злочинів скоюються через правову неграмотність.

Знайомство з гончарством

Учні 5-Д класу відвідали гончарну майстерню «Сонце». Від гончарів діти почули багато цікавого про гончарство. Всі отримали багато нових вражень. Все проходило у теплій та дружній атмосфері. Діти виліпили тарілочки-іграшки, які на наступному майстер-класі розфарбують спеціальними фарбами і зможуть використовувати у побуті.