Daily Archives: Жовтень 4, 2019

Пам’ятка на осінні канікули!

«Майстер дитячих сердець»

101 рік тому народився Василь Сухомлинський – український педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР, кандидат педагогічних наук (1955).
Митець написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей. Твори В. Сухомлинського видані 53-а мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн примірників. Книга «Серце віддаю дітям» перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання.

План роботи на осінні канікули

Презентация1

Серця віддаємо вчителю

Одним із шанованих професійних свят є День вчителя, адже професія вчителя – це особливе покликання. Із цим не можна не погодитися.
Ранок 04 у в нашому НВК розпочався з привітань вчителів. 11-класники у вестибюлі школи дарували вчителям солодкі подарунки, бажали здоров’я, гарних учнів та сонячних днів.