Daily Archives: Жовтень 25, 2019

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Квест «Українські казки»

Навчання в класі «Інтелект» – це не тільки складна програма, це вміння збирати, обробляти та перетворювати інформацію.
У цьому році учні 6-В класу відчули в собі сили самостійно розробити та провести квест для молодших школярів, адже квести зараз – дуже популярний вид розвиваючих розваг. За підтримки класного керівника Кот Н.М. ініціативна група учнів розробила завдання та в п’ятницю 25 жовтня провели квест для початкових  класів приватної школи «Світограй».

Дублер-шоу «Бібліотекар на годину»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у нашому НВК відбулася акція дублер-шоу «Бібліотекар на годину», де читачів зустрічала дублер-бібліотекарка.
Ксенія Кондрашонок, учениця 6-Г класу, яка є найкращим читачем нашої бібліотеки, спробувала себе у ролі бібліотекаря на одну годину та стала в книгозбірні розпорядником книг.