Daily Archives: Жовтень 8, 2019

Пізнаємо світ, що навколо нас

Саме з такою метою сьомі класи відвідали Музей Медуз, що в Києві.
Адже навчання, це не лише клас-підручник-вчитель. Поєднуючи теорію та практику, ми досягаємо великих результатів. А особливо – коли практичне заняття в такому вигляді.

Подорож Сонячною системою

Учні 5-А класу сьогодні відвідали Київський планетарій. Від екскурсовода діти почули багато цікавого про небесні світила, планети і галактики.

Пізнавальні канікули

Сьогодні учні 6-В класу побували на екскурсії у Київському планетарії, де переглянули фільм про Сонячну систему, побачили реалістичну картину зоряного неба.

5-Е клас відвідав Експериментаніум

Навчатись – це не тільки здобувати знання під час уроків, а й отримувати їх за межами школи…

8 жовтня учні 5-Е класу побували в Експериментаніумі!!!! Ця екскурсія дала можливість дітлахам познайомитись із такими цікавими науками як фізика і хімія. Вони взяли участь у хімічних, фізичних дослідах. Випробували на собі багато “експонатів”!

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!

В такий сонячний осінній день всидіти дома було неможливо. Так ось учні 5-Г класу вирішили відвідати музей науки і техніки «Експериментаніум».

Гостинний Тернопіль

Перші канікули цього навчального року учні 5-Б класу зустріли у Тернополі. Невеличка мобільна група п’ятикласників познайомилася ще з одним західним містом України, компактним і затишним, гостинним і колоритним.