Daily Archives: Грудень 19, 2019

4-Б клас відвідав кінотеатр “Акварiус”

У цей святковий день учні 4-Б класу переглянули фільм “Джуманджі: Наступний рівень” у кінотеатрі”Акваріус”. Діти у захваті!

Відкриття новорічної ялинки

Сьогодні учні нашого закладу були присутні на відкритті новорічної ялинки.
Незабутні враження, ігри з символом року та аніматорами заходу, хороводи та багато інших розваг провели в Зимовому містечку.

Дивовижне, підводне царство

У день святого Миколая, учні 2-Є класу побували на екскурсії в океанаріумі. Дивовижне, підводне царство зустріло малечу. Різновиди риб, рептилій, дельфінів, акул зачарувало всіх. Найбільш вразив тунель з акулами і черепахами, коралами і медузами. Щасливі і задоволені діти повернулися додому.

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

В день Святого Миколая учні 1 В класу відвідали Клавдіївську фабрику ялинкових іграшок. Школярі мали змогу побачити процес створення іграшки починаючи від звичайної скляної трубки і закінчуючи розписом художників.

До Новорічних свят готові!

Новорічні свята – чарівні. Напередодні Нового року ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікуване дійство для всіх дорослих і дітей.

Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти із нетерпіння чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Не залишилися без уваги Миколая і учні нашого закладу.

Щорічною традицією є відвідування в цей день дитячого будинку в смт Ворзель. Напередодні свята учні 5-11 класів зібрали необхідні речі для цих діток, а сьогодні завезли в Будинок дитини.

День Святого Миколая у 2-Е класі

Нічка зорі розсипає

Тихо-тихо сніг лягає,

Він до кожного віконця

Диво-дивнє наближає.

Сьогодні, 19 грудня, ми відсвяткували День Святого Миколая. Це одне з головних зимових свят, коли діти згадують усі свої добрі вчинки і одержують подарунки. До свята готувалися заздалегідь. Вивчали пісні і вірші. До дітей завітав Миколай та його помічники, які подарували солодкі подарунки. Нехай це свято стане святом Доброти та Любові до ближніх.

«Поради Святого Миколая»

19 грудня, в день Святого Миколая, учні 5-Д класу переглянули виставу в ТЮГ «Поради Святого Миколая». Діти отримали масу задоволення і позитивних емоцій.