Daily Archives: Листопад 11, 2015

Подорож 1-Ж класу на Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас

У кожного Новий рік асоціюється з появою подарунків, запаху мандаринів та … новорічних прикрас! А чого лише варта традиція вбирання ялинки й оселі іграшками!?  Такими  барвистими, яскравими та райдужними! Передноворічний настрій відчули учні 1-Ж класу на фабриці ялинкових прикрас. Разом з класним керівником Бондаренко С.А. школярі вирушити в казкову країну, де доторкнулися  до маленького новорічного чарівництва.

Семінар-практикум заступників з НВР

10 листопада 2015 року в Бучанській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №4 відбувся міський семінар-практикум заступників директора з навчально-виховної роботи. Тема семінару «Використання інноваційних форм роботи у навчально-виховному процесі як запорука позитивного ставлення учнів до школи» завжди є актуальною, особливо коли у школі здійснюється інноваційна та дослідно-експериментальна  діяльність за багатьма різними напрямами.

3-Б клас відвідав Водно-інформаційний центр у м. Києві

Нещодавно учні 3-Б класу відвідали Водно-інформаційний центр у м. Києві.

Діти були переповнені враженнями, адже вони змогли побувати всередині мильної бульбашки, самостійно поміняти русло ріки, визвати грім і блискавку.