Daily Archives: Лютий 14, 2017

Зворушлива зустріч у стінах школи

Сьогодні у школу завітали воїни АТО. Прийшли вони з подякою за допомогу в придбанні слухового апарату пораненому внаслідок контузії.

5-Б на телебаченні

На вихідних учні 5-Б класу відвідали телеканал НТН. На власні очі побачили як створюється випуск програми «Свідок». Школярі спілкувались із цілим редакційним колективом, що має високий рівень професійної майстерності журналістики. Учні спостерігали за усім технічним процесом випуску новин: обробка інформації, тексту, редагування відео та звуку. Мали змогу і самі приймати участь в цьому цікавому процесі, і озвучили записи повідомлень.

Вітаємо!!!

Презентация1

Безпека понад усе

Ще й тижня не минуло з відзначення Дня безпеки в Інтернеті, а країну сколихнули страшні новини – наслідки від приєднання підлітків до деяких спільнот в соціальних мережах та потрапляння їх під вплив незнайомих осіб можуть бути фатальними. Тож адміністрація школи розробила інструкцію для батьків, як убезпечити дитину від негативного впливу Інтернету. Читайте наші поради у розділі Інформація – для батьків – Безпека дітей в Інтернеті.