Daily Archives: Листопад 20, 2018

У щасті дитини – майбутнє країни

Сьогодні, у  Всесвітній день дитини,  учні 5-11-х класів дарували учням початкових класів виготовлені «дерева щастя» з найкращими побажаннями, проявивши свою оригінальність, творчість та креативність.

Тож, вітаємо всіх наших дітей зі святом! Вітаємо всіх тих, хто своєю наполегливістю та працею сприяє розвитку підростаючого покоління.

Міський семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

20 листопада 2018 року  у нашому закладі відбувся семінар-практикум заступників директорів із навчально-виховної роботи та науково-методичної роботи з теми: «Підвищення професійної компетентності вчителя як мотивації до самовдосконалення».

Лук’яненко О.А., завідувач міського методичного кабінету відділу освіти, виступила з презентацією «Професійна компетентність як крок до успішної атестації» та ознайомила присутніх із «Методичною карткою педагога».

Літкевич А.М., директор ЗЗСО, презентувала заклад.

Андрієвич О.В., Трофименко О.В., Яблонська Л.Б., заступники директора з навчально-виховної роботи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 креативно підійшли до проведення семінару.

Гуманітарна акція «Довський Хрест»

20 листопада відбулася зустріч учнів нашого закладу з журналістом Віталієм Іщенком, під час якої школярі дізналися історію Довського Хреста. Довський Хрест встановлений в Довску на церковній землі Свято-Покровської церкви на знак пам’яті і вдячності від українців, яких місцеві жителі рятували від Голодомору 1932-1933 років. Також мали змогу поглянути на рушник, який відправляється на Довський Хрест від громади міста Бучі до 85 років часу Голодомору.