Daily Archives: Березень 19, 2019

День книжок-ювілярів

Є книги, якими зачитувалися в далекому минулому, їх  читатимуть і цінуватимуть у майбутньому. Вони – скарби, залишені нам письменниками і поетами, класиками української та зарубіжної літератури. Днем народження книги вважається той рік, у якому вона була надрукована, вийшла у широкий світ. 2019 рік багатий на ювілейні книжкові дати.

Жіноча доля: Маруся Чурай у творчості Ліни Костенко

Саме  цій темі був присвячений бібліотечний урок для учнів 8-А класу нашого НВК. Учні відчинили двері в дивовижний, яскравий світ художнього слова видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко. Цього року письменниці виповнюється 89 років, нею пишається увесь народ України, цілий світ, бо вона є спадкоємицею кращих традицій своєї нації. Тривале мовчання, неймовірна поезія, активна громадянська позиція, експедиції в Чорнобильську зону, підписані власноруч збірки для добровольців… Такою її побачили учні на відео презентації, яку демонстрували на уроці.

Вітаємо!!!

Вітаємо з перемогою команду НВК у міських змаганнях