Daily Archives: Березень 24, 2023

Допомагаємо ЗСУ

Сьогодні у нашому ліцеї відбувся завершальний етап благодійної ярмарки, в якому взяли участь учні, батьки, класні керівники 6-А, 6-Б, 6-В, 6-Г, 6-Е, 6-Є, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г, 8-Е класів.
Учні у ролі продавців активно припрошували відвідувачів придбати сувеніри та почастуватись смаколиками.
Щира вдячність усім небайдужим, хто долучився до організації та проведення благочинного заходу, адже допомагаючи нашій армії, ми з кожним днем на крок ближче до спільної перемоги.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

У Всесвітній день боротьби з туберкульозом для старшокласників медичною сестрою Негодою В.Г. проведені бесіди з теми «Що треба знати про туберкульоз».
Учні дізнались про симптоми, збудник, способи передачі та заходи профілактики цього захворювання.

Екскурсія для наймолодших

Щоб прищепити любов до книги та читання з самого дитинства, потрібно говорити про це досить часто. Саме з такою метою вперше до бібліотеки нашого ліцею завітали учні 1-Б класу (вчитель Васьків Майя Іванівна). Під час зустрічі присутні дізналися правила користування книгою та бібліотекою, ознайомилися з книжковим фондом та виставками, переглянули казку про книгу. Було творчо, пізнавально та весело! Сподіваємося, що в кожному маленькому серці залишиться слід про цінність та значення книги і бібліотеки у житті людини.