Daily Archives: Квітень 7, 2017

Учні 4-А класу в майстерні художньої кераміки «Сонце»

Учні 4-А класу 07 квітня відвідали майстерню художньої кераміки «Сонце».
Спочатку під час майстер-класу досвідчена майстриня розповіла, як виготовляються гончарні вироби, а потім, під керівництвом майстра-гончаря, кожен учень самостійно виготовив ексклюзивні сувеніри до Великодня.

День музичного та образотворчого мистецтва. У світі чарівниці Гармонії

На світі знайдеться мало людей байдужих до музики. Класична музика, джаз, рок і поп-музика – всі вони по-своєму впливають на нас. Немає людини, якій би не подобалося слухати музику, питання лише, в жанрі.

О! Музика! Яке це справді диво,
Вона підносить в сині небеса,
Ти невагомий і летиш щасливо,
А навкруги простори і краса.

Музичний КВК

У рамках декади початкових  класів в 4-А класі сьогодні було проведено музичний КВК – «Цікава музика».  Музичні загадки, цікаві головоломки спонукали дітей до активної роботи. Захоплення всіх учнів викликала гра «Впізнай музичний інструмент», а також конкурс «Хто краще заспіває пісню».

Неймовірна подорж 4-В класу до ДЕЛЬФІНАРІЮ

Учнi 4В класу вiдвiдали Дельфiнарiй «Немо». Познайомилися з жителями морських глибин, дельфiнами, морськими котиками та левом, дiзналися багато цiкавих фактiв з життя тварин. Подорож була веселою та захоплюючою, просто шквал позитивних емоцiй.