Daily Archives: Квітень 27, 2017

Учні 1-В класу відвідали пожежну частину

26 квітня учні 1-В класу відвідали пожежну частину нашого міста.  Школярі почули цікаву розповідь про особливості гасіння пожеж. Побачили спецтехніку, інструменти, захисне спорядження та одяг пожежних.

Діти відчували себе справжніми рятувальниками, коли сідали за кермо спецавтомобіля.

Міська педагогічна виставка

Наша школа  представила на міську педагогічну  виставку «Освіта Бучі- 2017» 9 напрацювань педагогів у 6 номінаціях. Приємним є той факт, що 6 учителів отримали дипломи.

Вечір пам`яті до Дня Чорнобильської трагедії

Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей.
Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Практичне відпрацювання навчальної евакуації школярів

З метою запобігання паніки та забезпечення безпеки всіх присутніх в навчальному закладі під час виникнення екстремальної ситуації, 27 квітня була проведена навчальна евакуація з приміщення  школи. Адміністрацією закладу вироблено алгоритм дій при виникненні  надзвичайних ситуацій та проведено інструктаж.