Daily Archives: Листопад 21, 2017

Мітинг до Дня Гідності та Свободи

На  площі Героїв майдану сьогодні відбувся мітинг, приурочений до Дня Гідності та Свободи в Україні.

На мітингу  учні 9-11 класів та вчителі нашого НВК разом з усіма присутніми  вшанували пам’ять  загиблих героїв Небесної сотні.

Ми пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя  за Україну. Вічна слава героям!

«Посіпаки3» та учні 9-В та 9-Г класу

Нещодавно учні 9-В та 9-Г класу ходили на мультфільм «Посіпаки3» в кінотеатрі «Multiplex»
Сюжет фільму був такий: «Агент Грю разом з дружиною Люсі вже багато разів намагалися зловити злочинця, але він весь час вислизав. Грю не дав брейк вкрасти діамант, але його самого зловити не вдалося. За невиконане завдання подружжя звільняють з Антизлодійскої Ліги.

Революція Гідності

Сьогодні учні 6-Б та 6-Г класів вшанували патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.