Daily Archives: Листопад 30, 2017

Година психолога “Світ без жорстокості”

Сьогодні було проведено ” годину психолога ” у 7-Е класі на тему “Світ без жорстокості”. Учні визначали вид насилля, його ознаки та наслідки. І, найголовніше, що робити, коли потрапив у складну життєву ситуацію або був свідком вчинення жорстокості по відношенню до інших.

Літературно-музична композиція «Квіти в легендах, поезії, музиці»

Сьогодні в актовій залі НВК силами учнів 5-Б, 5-Г, 6-А класів під керівництвом бібліотекарів проведено  літературно-музичну композицію «Квіти в легендах, поезії, музиці».

Учні, представляючи квітку, розповідали про неї легенду, читали вірші українських поетів. Учениця 6-А класу Яцюк Єлизавета заспівала «Червону руту», звучали вальси квітів з балетів «Спляча красуня», «Лускунчик» П.І.Чайковського. Була представлена презентація квітів на екрані, пропонувалось пізнати квітку у вікторині, відгадати загадку про квіти.

Свято «Чари осені»

Ось і закружляла нас красуня-осінь востаннє в цьому році у своєму осінньому вирію.

Учні 3-Є класу разом з класним керівником Фенько Н.О. 24 листопада провели чарівне свято «Чари осені».

Свято подарувало  гарний настрій усім: і юним учасникам, і батькам, і гостям.

Довгоочікувана поїздка

29 листопада учні 4-Е класу на чолі зі своїм класним керівником Васьків Майєю Іванівною відвідали Київську кондитерську фабрику «Roshen».

Під час екскурсії діти прослухали інформацію про історію виникнення шоколаду, коротко ознайомилися з історією фабрики, змогли побачити процес виготовлення цукерок «Вечірній Київ», роботу нового обладнання.

Година психолога

29 листопада у 4-Є класі було проведено “годину психолога ”  на тему “Ми -дружні діти”. Соціальний педагог Замана О.В. намагалася сформувати дружні стосунки в класі, розвивати вміння виходити із проблемних ситуацій завдяки порозумінню, доброті, взаємоповазі. Результатом проведеної роботи була створена дітьми  Квітка дружби.