Daily Archives: Березень 7, 2018

Любих матусь 3-Ж вітаємо зі святом!

Любій мамі на світанні квітку подарую.
З днем святковим привітаю, міцно поцілую.
Хай моя чудова квітка на вікні зростає
І з матусею щоранку сонце зустрічає.

Зверніть увагу!

На базі Бучанської міської поліклініки з 05.03.2018 по 01.09.2018 буде організовано проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів учнів ЗНЗ м. Буча.
З метою удосконалення організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів учнів ЗНЗ окремі «дні школяра» у графіку роботи лікарів спеціалістів Бучанської міської поліклініки (ЛОР лікаря, окуліста, ендокринолога, ортопеда-травматолога) передбачені з 05.03.2018 по 01.06.2018 щосереди з 14.00 до 16.00. Лікарі-педіатри дільничні, стоматолог, гінеколог, щоденно з 8.00 до 19.00 згідно графіка прийому, невролог дитячий згідно графіка, нарколог-психіатр щоденно з 8.00 до 14.00 (у графіках прийому можливі зміни).

Обери свою майбутню професію

Сьогодні до старшокласників нашого закладу завітала представник з КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» Тернова Любов Володимирівна, викладач дошкільних дисциплін та предметів додаткової кваліфікації «Інструктор з фізичної культури». Познайомила учнів із перевагами навчання в коледжі:

Декада математики, фізики та інформатики

З 26 лютого по 7 березня в Бучанському НВК «СЗОШ Ι-ΙΙΙ ступенів – ЗОШ Ι-ΙΙΙ ступенів» №4 пройшла декада математики, фізики та інформатики.
Протягом декади відбулися різноманітні конкурси, наукові конференції, виставки. Вчителі-предметники намагались урізноманітнити, зробити цікавими заходи в рамках декади, залучено було кожну дитину. Деякі учні складали кросворди, малювали газети, готували повідомлення, декламували вірші та гуморески про математику, активно брали участь у конкурсах, конференціях та вікторинах.