Daily Archives: Березень 14, 2018

ВІКНА ТВОГО ЖИТТЯ

«Будинки створені не із стін – це ілюзія, а з вікон». Цим висловом відомого австрійського архітектора Ф.Хундертвассера розпочався інтегрований урок-тренінг «Вікна», який відбувся 14 березня у нашому навчальному закладі.

Учасниками тренінгу стали учні 10-А класу, студенти-практиканти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, випускники нашого НВК Зубко Дмитро та Лямпарська Марина; ведучими – шкільний психолог Овчиннікова З.О. та учитель художньої культури Новикова Н.В.

14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу учнів 14 березня 2018 року в НВК вчителями історії проведені інформаційні хвилинки  про добровольчий рух в Україні, людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини.